Sevgiliyi Kaybetmenin Yolları

Yanlış okumadınız kaybetmek diyorum. Çünkü bazen o kadar saçmalarız ki bir ilişki yaşarken sanki mutluluğumuzu kendi isteğimiz ile baltalar ve kendi kendimizi ve sevgilimizi mutsuz ederiz. Aslında hemen hemen herkesin yaptığı yanlışlardır bunlar ve genellikle çok sevdiğimiz insanları sadece kendi davranışlarımız sonucunda kaybederiz.
Öncelikle sevgililer arasında maddi konuların olması ilişkiyi yokuş aşağı giden freni patlamış bir kamyon haline getirir. Elbette zor durumda olan birine yardım edilebilir ya da siz zor durumdaysanız en yakınınızda olan birinden yardım alabilirsiniz ama bu durum genellikle henüz flört aşamasında yanlış anlaşılmalara sebep olabilir ve ilişkinin zayıflamasını sağlayabilir.
Siz siz olun asla sevgilinizin ailesi hakkında olan olumsuz düşüncelerinizi direk olarak söylemeyin, unutmayın dünyanın en kötü insanları bile olsalar onlar onun ailesi ve aile herkes için kutsaldır. Hoşunuza gitmeyen bir şeyi uygun bir dille söylerseniz geri dönüşü daha güzel olacaktır.
Her şeyi trajediye çeirmekten uzak durun. İnsanlar ilişki içinde huzurlu olmak ve rahat hissetmek isterler. Her gün melodram yaşamak çok yorucudur ve sevgiliniz adım adım sizden uzaklaşmaya başlayacaktır.
Onun annesi ya da babası gibi davranmaktan uzak durun. Unutmayın koruyup kollamak başka bişey ama o sizinle romantik anlar yaşamak istiyor. Bırakın ebeveynlik görevini anne babası yapsın siz sevgilisi olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir